KONST / Litografier / Färglitografi 13967119
nr 1396 7119
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 58/150, bladets mått: 46x37, yttermått inklusive ram: 56x47 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:08:19
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)